Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HOT-LINE
+420 607 430 918
Servis trakčních baterií

Leho service, s.r.o.

Servis a údržba trakční baterie

 

Provádíme údržbu trakčních baterií pro vysokozdvižné vozíky (VZV), manipulační techniku a opravy trakčních akumulátorů.

S čím vám pomáháme?

Údržba trakčních baterií

Věnujeme se preventivní údržbě trakčních baterií, abychom minimalizovali opotřebení a poruchy. Naše služby zahrnují pravidelnou kontrolu stavu baterií, monitorování napětí a teploty, kontrolu elektrolytu a provádění testů výkonu. Výměna dílů na konci životnosti je samozřejmostí.

Čištění trakčních baterií

Odstraňujeme nečistoty, korozi a zbytky elektrolytu, které se během provozu hromadí. Důkladné čištění zvyšuje vodivost a prodlužuje životnost baterií. Při čištění dbáme na použití vhodných nástrojů a prostředků, abychom baterie nepoškodili.

Opravy trakčních baterií

Provádíme opravy trakčních baterií v případě poruchy nebo selhání. Naši odborníci se postarají o výměnu poškozených součástí, opravy propojení nebo dokonce rekonstrukci baterie.

Kvalita a spolehlivost

Zlepšujeme výkon, spolehlivost a životnost trakčních baterií vašich VZV a techniky. Naše služby vám umožní maximální využití zařízení a minimalizaci odstávek a i díky desulfataci baterií.

Proč si vybrat naše služby?

Jsme odborníky v oboru. Specializujeme se na komplexní servis manipulační techniky. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu služeb, včetně oprav a údržby manipulačních zařízení. Pečujeme o všechny detaily, včetně sledování termínů revizí, a pravidelným čištěním baterií zajišťujeme nejen bezpečný provoz, ale také prodloužení životnosti vašeho zařízení.
 

Kontaktní informace

Leho service, s.r.o.
Netovická 2025 (vedle STK), Slaný, 27401

Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies